Vytlačiť

DNV_Vianocna ulicka2015_170x110_NAHLAD

Tento rok Mestská časť Bratislava – Devínska Nová Ves pripravuje pre návštevníkov Vianočnej uličky okrem bohatého programu aj mnoho prekvapení. Na uličke Vás okrem bohatej ponuky jedál zahrejú napríklad dekoračné ohne. Z občerstvenia sa okrem klasiky ako varené vínko, cigánsku či punč môžete tešiť na vianočnú kapustnicu, lokše, jaternice, údené výrobky a tlačenku. Nebudú chýbať cukrovinky, perníky, vianočné pečivo, trdelníky, dekoračné a remeselné predmety a pre deti samozrejme hračky. Myslíme si, že každý si na Vianočnej uličke nájde to po čom mu srdce či žalúdok túži. Nebude chýbať obľúbený veľkostan, v ktorom si každý bude môcť posedieť a oddýchnuť aj v prípade horšieho počasia.

V rámci podujatia sa konajú tradičné Adventné dielne

5.12.2015 v budove školy I. Bukovčana 1 od 14.00h. do 18.00h.

Deti si môžu vyrobiť v dielničkách: svietniky z čečiny, vianočné pozdravy, vianočné ozdoby, vymaľovať sadrové odliatky, upiecť vianočné pečivo…, pripravené bude občerstvenie- punč, domáce zákusky, slané pečivo, kapustnica…

Vianočné trhy na Hradištnej ulici v Devínskej Novej Vsi ponúknu od štvrtka do soboty množstvo stánkov s vianočnými dobrotami a zaujímavými výrobkami ako aj bohatý kultúrny program.

Nezabudnite Vianočná ulička je tento rok

3.– 5. decembra.

Vychutnajte si predvianočnú atmosféru a oddýchnite si od každodenného stresu.